Firma Tropicana Sp. z o.o rozpoczęła swą działalność w roku, 1991 jako dystrybutor świeżych owoców i warzyw. Aktualnie firma zajmuje się importem, eksportem, dystrybucją i konfekcjonowaniem świeżych owoców i warzyw. Siedziba spółki mieści się w Krośnie, gdzie na powierzchni ponad 5500 m kw. zlokalizowano magazyny, chłodnie oraz wysokowydajne linie do pakowania owoców i warzyw. Firma posiada także nowoczesne ciśnieniowe komory dojrzewalnicze do bananów. Celem zapewnienia lepszej obsługi klientów firma uruchomiła filie w Rzeszowie, Sanoku i Gorlicach.

Od wielu lat ściśle współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami owoców i warzyw z Polski, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Belgii, Francji, Turcji, a także z RPA, Argentyny, Chile i Izraela. Gromadząc najlepszych producentów jako nieliczni możemy zaproponować większą dostępność szerokiego asortymentu owoców i warzyw, ciągłość dostaw oraz konkurencyjną cenę.

Do każdego zamówienia podchodzimy z należytą starannością, starając się sprostać najbardziej wymagającemu klientowi. Firma dysponuje wyspecjalizowaną kadrą pracowników pozwalającą w sposób profesjonalny realizować złożone zamówienia. Firma bazuje na stałym składzie personelu dzięki czemu pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z produktami świeżymi oraz obsłudze Klientów, z którymi utrzymujemy partnerskie relacje.

Obecnie nasze towary można znaleźć w wybranych sieciach handlowych na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

 

STRATEGIA I CELE

 

DOSTAWCY

Strategia rozwoju opiera się na stałych dostawcach, z którymi współpracujemy od wielu lat. Zapewnia nam to wysoką jakość oferowany świeżych owoców i warzyw.

JAKOŚĆ

Znając oczekiwania naszych odbiorców, dostarczamy owoce i warzywa najwyższej jakości.

WSPÓŁPRACA

Zapewniamy konkurencyjne ceny i stałe zaopatrzenie. W branży owocowo-warzywnej działamy od niemal 30 lat. Znając rynek i oczekiwania naszych Klientów potrafimy dostosować jakość produktów i oferowany asortyment do Państwa oczekiwań.